käru load

BE-Kategooria

BE-kategooriaga võib juhtida autorongi, mille registrimass(kuni 3500kg veduk ja kuni 3500kg haagis) on kuni 7000kg.

Haagise maksimaalne pikkus võib olla 12,0 m, max kõrgus 4,0 m ja laius 2,55 m. Autorongi maksimaalne kogupikkus võib olla 18,35 m.

BE- kategooria kursusele saab tulla, kui Transpordiameti poolt on väljastatud B-kategooria juhiload.

Õppesõiduk: Toyota RAV4

BE-kategooria kursusega on võimalik liituda igal ajal.
Täida allpool olev registreerimisvorm ja alusta koolitusega.

BE-kategooria teooria

BE-kategooria teooria toimub E-õppena “teooria.ee” keskkonnas. Anname õppijale omalt poolt ka “liikluslab.ee” nutikad testid paketi, et harjutada sealses keskkonnas teooriaeksami lahendamist.

BE-kategooria sõiduõpe

Meie õppesõiduk ja sõiduõpetajad toimetavad ning tegutsevad Saaremaal, mis tähendab Sinule piisavalt sõiduaegasi ja võimalust koolitus tempokalt läbida.

Riiklik õppekava näeb ette 3 kohustuslikku sõidutundi.  Kui tunned, et sellest jääb väheks, pakume ka lisasõidutunni võimalusi.

Kursuse kestvus min 1 nädal

bE-kategooria hinnakiri

BE-Kategooria koolituse hind
350€ Hind koos käibemaksuga

Taavo Tenno Autokool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner!

NB! Kooliga saab alustada, kui on koolituse eest on tasutud.

Koolitus lõppeb teooria- ja sõidueksamiga.

Peale koolieksamite sooritamist tuleb juhiloa taotlejal sooritada eksamid Transpordiametis!

Transpordiameti sõidueksamile saab registreerida autokooli kaudu.