roller, Mopeed

AM-Kategooria

AM-KATEGOORIA

AM-kategooria juhiloa omanik võib juhtida kaherattalist, kolmerattalist või neljarattalist mootorsõidukit, mille valmistajakiirus on üle 25 km/h, kuid mitte üle 45 km/h ja mille töömaht ei ületa 50 cm³ või 4 kW. Kerge neljarattalise mootorsõiduki (nt mopeedauto) tühimass ei tohi ületada 350 kg. Neljarattalise kerge elektrisõiduki korral ei arvestata akude massi tühimassi hulka.

Õppima võib asuda alates 14 aastaselt ja on vaja läbida kõigil neil, kellel puudub kõrgema (A1, A2, A, B, C, D) kategooria juhtimisõigus.

Õppesõidukiteks on kaherattalised rollerid Aprilia Sportcity ja Yamaha Aerox

Roller, mopeed

järgmine algav koolitus

18.märts 2024.a.

Am-kategooria hinnakiri

480€ hindades sisaldub käibemaks
  • Kingituseks kiivrisukk

Koolitust on võimalik maksta ka osade kaupa!

NB! Kooliga saab alustada, kui on tasutud esmane sissemakse 300€

Transpordiamet teooriaeksamile saab registreerida, kui on sooritatud kohustuslikud õppesõidud, kooli teooriaeksam ja õpilane on osalenud esmaabi andmise põhikursusel. Kui autokool on pooleli, ei saa registreerida riiklikule teooriaeksamile.

Transpordiameti sõidueksamitele tuleb registreerida autokooli kaudu.

Koolitusel osalemiseks on vajalik:

Dokumendid tuleb edastada autokooli meiliaadressile
või tuua autokooli kontorisse enne õppesõitude algust.